چای دو غزال شیر نشان اصلی با طعم و عطر طبیعی 500 گرمی

whatsapp
whatsapp

فروشــگاه اینترنتی موراتوس

چای دو غزال شیر نشان اصلی با طعم و عطر طبیعی 500 گرمی

دسته بندی : دو غزال

قیمت : ۴۵۵,۰۰۰ تومان
چای دوغزال شیرنشان بسته بندی سیلان با عطر و طعم طبیعی در نوع شکسته با رنگ عالی ، میان دم و حدودا با دم آوری پانزده دقیقه آماده مصرف میشود بهتر است این چای در سماور و یا کتری قوری دم آوری شود ، پیشنهاد میشود اگر میخواهید از عطر و رنگ عالی این چای بهره مند شوید از در دم آوری در فلاکس حدالامکان خود داری کنید،این محصول در کشور ما طرفداران فراوانی دارد که بخاطر عطر و طعم عالی حاضر نیستند که این چای را با محصولات دیگر موجود در بازار عوض کنند. این چای محصول ممتاز باغات سیلان که توسط شرکت اکبر برادرز عمل آوری و بسته بندی شده است ایـن شرکت یکی از بزرگترین صادرکننده چای کشور سریلانکا به حساب می آید. هر هفته صدها نمونه چای توسط متخصصین با تجـربه شرکت اکبر برادرز تست شده و از بین آنها، بهترین و مـمـتـازتریـن چـای برای این محصول انـتـخـاب می شود.
انتخاب تعداد :

+

1

-

علاقه مندی ها

7day تحویل یک روزه
Priceverif تضمین بهترین قیمت
Verify ضمانت اصالت محصولات
Pay پرداخت آنلاین

توضیحات محصول

چای دوغزال شیرنشان بسته بندی سیلان با عطر و طعم طبیعی  در نوع شکسته با رنگ عالی ، میان دم و حدودا با دم آوری پانزده دقیقه آماده مصرف میشود بهتر است این چای در سماور و یا کتری قوری دم آوری شود ، پیشنهاد میشود اگر میخواهید از عطر و رنگ عالی این چای بهره مند شوید از در دم آوری در فلاکس حدالامکان خود داری کنید،این  محصول در کشور ما طرفداران فراوانی دارد که بخاطر عطر و طعم عالی حاضر نیستند که این  چای را  با محصولات دیگر موجود در بازار عوض کنند.

این چای محصول ممتاز باغات سیلان که توسط شرکت اکبر برادرز  عمل آوری و بسته بندی شده است ایـن شرکت یکی از بزرگترین صادرکننده چای کشور سریلانکا به حساب می آید. هر هفته صدها نمونه چای توسط متخصصین با تجـربه شرکت اکبر برادرز تست شده و از بین آنها، بهترین و مـمـتـازتریـن چـای برای این محصول انـتـخـاب می شود.

 

 

چای دو غزال شیر نشان اصلی با طعم و عطر طبیعی 500 گرمی

 

سایر توضیحات: این  محصول در کشور ما طرفداران فراوانی دارد که بخاطر عطر و طعم عالی حاضر نیستند که این  چای را  با محصولات دیگر موجود در بازار عوض کنند. این چای محصول ممتاز باغات سیلان که توسط شرکت اکبر برادرز عمل آوری و بسته بندی شده است ایـن شرکت یکی از بزرگترین صادرکننده چای کشور سریلانکا به حساب می آید.

شیوه نگهداری: در جای خشک نگهداری شود

مناسب برای: دوستداران چای خوش عطر و اصلی

 


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.