خرید و قیمت قطاب حاج خلیفه رهبر درجه 1 + قطاب حاج خلیفه رهبر| قیمت قطاب حاج خلیفه رهبر

whatsapp
whatsapp

فروشــگاه اینترنتی موراتوس

قطاب یزدی حاج خلیفه رهبر

دسته بندی : قطاب

قیمت : ۱۹۵,۰۰۰ تومان
وزن : ۶۶۰ گرم
ابعاد : ۷*۱۰*۱۸
این شیرینی در انواع سنتی یزدی و عسلی به‌دست می‌آید. قطاب یزدی دارای دو بخش لایه خارجی و مغز داخلی می‌باشد. لایه خارجی این شیرینی، نانی است که در روغن سرخ شده است و از موادی مانند آرد گندم، شیر یا ماست و زرده تخم مرغ تهیه می‌شود. این شیرینی بعد از طبخ در پودر قند غلطانده می‌شود. در داخل این شیرینی نیز از مخلوط پودر بادام، پودر قند و هل استفاده می‌شود. در قطاب عسلی نیز، به‌جای پودر قند از عسل برای شیرین شدن استفاده می‌شود.
انتخاب تعداد :

+

1

-

علاقه مندی ها

7day تحویل یک روزه
Priceverif تضمین بهترین قیمت
Verify ضمانت اصالت محصولات
Pay پرداخت آنلاین

توضیحات محصول

قیمت قطاب حاج خلیفه یکی از معروف ترین شیرینی های ایران است. ایرانیان به دلیل مهمان نواز بودن، از دیرباز در مراسم های گوناگون از جمله عید نوروز به پخت شیرینی برای پذیرایی از مهمانان خود می پرداختند. شیرینی قطاب نیز یکی از شیرینی هایی است که پخت خانگی یا تهیه آن به این منظور بسیار مرسوم است. قطاب بیشتر در شهرهای یزد و کرمان پخته می شود؛ البته قطاب در شهرهای دیگر هم با روش های متفاوتی طبخ و تولید می شود ولی همانطور که همه ما می دانیم قطاب یزد و کرمان، به خصوص قطاب یزدی، از همه معروف تر و لذیذتر است.

 

شما میتوانید برای خرید قطاب یزدی حاج خلیفه رهبر به وبسایت موراتوس مراجعه کنید.

 

قطاب حاج خلیفه رهبر

قیمت قطاب حاج خلیفه رهبر این شیرینی در انواع سنتی یزدی و عسلی تهیه می‌شود. قطاب یزدی از دو بخش لایه خارجی و مغز داخلی تشکیل شده‌است. لایه خارجی آن که نانی سرخ شده در روغن است از آرد گندم، شیر یا ماست و زرده تخم مرغ تشکیل شده‌است که پس از طبخ در پودر قند غلطانده می‌شود. مغز داخلی این شیرینی نیز از مخلوط پودر بادام، پودر قند و هل تشکیل شده‌است. در قطاب عسلی، شیرین‌کننده اصلی بجای پودر قند، عسل است.


تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.